Preču kategorijas

Krita grunts

E-pasts
Iepakojums 1l – PET pudele, 3l, 5l, 10l – PET kannas
krita grunts 1l
krita grunts 3l
Ražotājs: Sabīne-E
Apraksts

Krīta grunts. Gatava lietošanai.

Grunts uz sīkmolekularas akrildispersijas bāzes ar antiseptiķa piedevu. Nesatur organiskos šķīdinātājus Paredzēta iekšējiem un ārējiem darbiem līdz 3mm bieza irdena krīta balsinājuma nostiprināšanai. Pēc virsmas nostiprināšanas, nenoņemot krīta slāni, var veikt tālākos apdares darbus: balsināt, krāsot, špaktelēt. Gruntējums  ir mitrumizturīgs, ūdens tvaikus caurlaidīgs. Grunti var lietot arī citu celtniecības materialu (betons, apmetums, ģipškartons, poru betons, ķieģeļi) apstrādei pirms špaktelēšanas un krāsošanas darbiem. Grunts izlīdzina pamatnes mitruma uzsūci, uzlabo saķeri ar pārklājumiem. PAMATNES SAGATAVOŠANA. Apstrādājamai virsmai jābūt sausai un tīrai no eļļas un tauku nosēdumiem. Nestipras virsmas daļas jānoņem mehāniski. IZSTRĀDE. Grunti uzklāj ar otu, rullīti vai smidzinātāju. Krīta kārta visā biezumā jasamitrina ar grunti, uzklājot to vairākkārtīgi, nenogaidot pilnīgu iepriekšējā gruntējuma nožūšanu. IZLIETOJUMS. Atkarībā no virsmas uzsūktspējas un krīta slāņa biezuma  0.100 – 0.400 l/kv.m. Turpmākos apdares darbus veic pēc pilnīgas grunts nožūšanas. (5-24st.)

 

UTILIZĀCIJA. Tukšo iepakojumu utilizē kā saimniecības atkritumus.  UZMANĪBU! Grunti glabāt un strādāt ar to pie temperatūras +5°C līdz 25°C. Grunts lietojama 12 mēnešus kopš izgatavošanas datuma. Instrumentus pēc lietošanas mazgāt ar ūdeni. Sargāt no bērniem! Ja nokļūst acīs, nekavējoties tās skalot ar lielu daudzumu ūdens un meklēt medicīnisko palīdzību. Ja norīts, nekavējoties meklēt medicīnisko palīdzību un uzrādīt iepakojumu vai tā marķējumu. Ū/B gruntējumi: GOS 1.8/30/0.

Jaunumi

Par mums

Mēs – SIA „SABĪN-E” – špakeļu, līmju un grunšu ražošanas tirgū esam jau kopš 2011. gada un nebeidzam priecēt  mūsu klientus ar augstu kvalitāti un profesionālu pieeju ražošanas procesam!

Kontakti

 Sturmaņu iela 31c, Rīga, LV-1016

 Pm-Pt.: 9.00-18.00, S., Sv.: brīvs

 Talr.: 27 003 025